Agenda gastlessen

Agenda gastlessen

Om een animatie te reserveren of meer informatie in te winnen, kan u ons contacteren via ons contactformulier.

Schooljaar 2018-2019

OKTOBER
Donderdag - 11/10/18 - Sint Jozefschool - Rumst
Vrijdag - 12/10/18 - Da Vinci Campus - Ronse
Dinsdag - 16/10/18 - Olvi De Kade - Boom
Donderdag - 18/10/18 - Olvi De Kade - Boom
Vrijdag - 19/10/18 - GVB Booischot - Booischot
Zaterdag - 20/10/18 - Tada Molenbeek - Molenbeek
Dinsdag - 23/10/18 - Gavere College - Waregem
Donderdag - 25/10/18 - VGSK De Boomhut - Kampenhout

NOVEMBER
Maandag - 05/11/18 - VGSK De Boomhut - Kampenhout
Dinsdag - 6/11/18 - Go! Basisschool De Blokkendoos - Aartselaar
Donderdag - 8/11/18 - Freinetschool De Vlindertuin - Lille
Vrijdag 9/11/18 - Buitengewoon secundair onderwijs - Hooglede-Gits
Maandag - 12/11/18 - BS de Horizon - Hamond
Dinsdag - 13/11/18 - BS xcl Eigenwijs - Lommel
Woensdag - 14/11/18 - Sint-Jozefinstituut - Ternat
Donderdag - 15/11/18 - Spectrumcollege - Beringen
Vrijdag 16/11/18 - Basisschool xcl Wegwijs - Lommel
Maandag 19/11/18 - De Prins - Diest
Dinsdag 20/11/18 - De Prins - Diest
Donderdag 22/11/18 - De Prins - Diest
Vrijdag 23/11/18 - European School - Mol
Maandag 26/11/18 - GBS Nazareth Maandag 26/11/18 - GBS Eke
Dinsdag 27/11/18 - Basisschool de Schommel - Lommel
Woensdag 28/11/18 - Basisschool Park van Genk - Houthalen
Donderdag 29/11/18 - Spectrumcollege - Beringen
Vrijdag 30/11/18 - GBS Eke

DECEMBER
Maandag 3/12/18 - VBS De Ceder - Kessel
Dinsdag 4/12/18 - GBS Nazareth
Dinsdag - 4/12/18 - GBS Jezus-Eik - Overijse
Donderdag 6/12/18 - GBS Eke
Vrijdag 7/12/18 - VBS De Ceder - Kessel
Maandag 10/12/18 - Heilig Hartschool - Temse
Dinsdag 11/12/18 - GBS Nazareth
Donderdag 13/12/18 - GO! De blokkendoos - Aartselaar
Vrijdag 14/12/18 - Middenschool Denderleeuw - Denderleeuw
Maandag 17/12/18 - Heilig Hartschool - Temse
Dinsdag 18/12/18 - IMI Roosdaal - Pamel
Donderdag 20/12/19 - BS De Beuk - Aalter
Vrijdag 21/12/18 - PTI Hamme - Hamme

JANUARI
Maandag 07/01/19 - PTI Hamme - Hamme
Dinsdag 08/01/19 - GO! Basisschool Ter Elzen - Wijtschate
Donderdag 10/01/19 - Campus Caputsteen - Mechelen
Vrijdag 11/01/19 - CVO Kisp - Mariakerke
Maandag 14/01/19 - Middenschool Denderleeuw - Denderleeuw
Dinsdag 15/01/19 - BS Manitoba - Brugge
Donderdag 17/01/19 - BS De Bammerd - Grote - Spouwen
Vrijdag 18/01/19 - Middenschool Denderleeuw - Denderleeuw
Maandag 21/01/19 - BS Koninklijk Atheneum - Etterbeek
Dinsdag 22/01/19 - GBS De Ster - Poperinge
Woensdag 23/01 - BS Reynaert - Kruibeke
Donderdag 24/01/19 - BSGO Wilderen - Sint-Truiden
Vrijdag 25/01/19 - SBS 't Meivisje - Herdersem
Maandag 28/01/19 - Vrije Basisschool Ter Veste - 2230 Herselt
Dinsdag 29/01/19 - GBS De Ster - Poperinge
Donderdag 31/01/19 - Windekind - Vorselaar

FEBRUARI
Vrijdag 01/02/19 - Sint-Maria - Geel
Maandag 04/02/19 - BS de Startbaan - Wevelgem
Dinsdag 05/02/19 - VBS De Mozaïek Roosbeek - Boutersem
Woensdag 06/02/19 - Koninklijk Atheneum - Vilvoorde
Donderdag 07/02/19 - KTA - Brugge
Vrijdag 08/02/19 - GBS Jezus-Eik - Overijse
Maandag 11/02/19 - VBS Ter Veste - Herselt
Dinsdag 12/02/19 - VBS De Springplank - Broechem
Donderdag 14/02/19 - BEZET
Vrijdag 15/02/19 - BEZET Maandag 18/02/19 - KTA - Brugge
Dinsdag 19/02/19 - VBS Ter Veste - Herselt
Donderdag 21/02/19 - Welle
Vrijdag 22/02/19 - EDUGO campus Lochristi - Lochristi
Maandag 25/02/19 - Koninklijk Atheneum - Vilvoorde
Donderdag 28/02/19 - Buso Kids - Hasselt

MAART
Vrijdag 01/03/19- BEZET
Krokusvakantie
Dinsdag 12/03/19 - Gaspard de Coligny - Gent
Donderdag 14/03/19 - Peter-Benoitschool - Neder-Over-Heembeek
Vrijdag 15/03/19 - BSGO Kalmthout - Kalmthout
Maandag 18/03/19 - BEZET
Dinsdag 19/03/19 - BEZET
Woensdag 20/03/19 - BS Talentensprong - Waregem
Donderdag 21/03/19 - Kameleon - Wemmel
Vrijdag 22/03/19 - GO! Basisschool Maurits Sabbe - Mechelen
Dinsdag 26/03/19 - BS GO De Abeel
Woensdag 27/03/19 - BS De Eeckberger - Sint-Gillis-Waas
Donderdag 28/03/19 - BS De Eeckberger - Sint-Gillis-Waas
Vrijdag 29/03/19 - GO! BS Maurits Sabbe - Mechelen

APRIL
Dinsdag 02/04/19 - Vijverbeek - Asse
Donderdag 04/04/19 - Vijverbeek - Asse
Vrijdag 05/04/19 - ?
Paasvakantie
10/04/19Tools For Schools beurs te Kortrijk
Dinsdag 23/04/19 - VBS De Revinze - Torhout
Donderdag 25/04/19 - VBS De Revinze - Torhout
Vrijdag 26/04/19 - GBS De Kiekeboes - Zoersel
Maandag 29/04/19 - Koninklijk Atheneum - Vilvoorde

MEI
Donderdag 02/05/19 - BBIG Woudlucht - Heverlee
Vrijdag 03/05/19 - VBS Ter Veste - Herselt
Dinsdag 07/05/19 - VBS De Stapsteen - Mol
Vrijdag 10/05/19 - BEZET Dinsdag 14/05/19 - BEZET
Maandag 20/05/19 - VBS Maria Middelares - Sint Job in 't Goor
Dinsdag 28/05/19 - GBS Kruipuit - Aldegem

JUNI
Dinsdag 04/06/19 - BS Bollebos - Anzegem
Woensdag 05/06/19 - BS Talentensprong Waregem
Donderdag 06/06/19 - BS Bollebos Anzegem
Vrijdag 07/06/19 - BS De Driesprong Deerlijk
Vrijdag 14/06/19 - Maerlant Atheneum - Blankenberge

Schooljaar 2017-2018

JUNI
vrijdag 1 juni - WACHTEBEKE
dinsdag 12 juni - BSGO De Lakerberg, HOUTHALEN
dinsdag 19 juni - Bs Arnoldus, OUDENBURG
dinsdag 26 juni - de Vuurtoren ,DRONGEN

MEI
woendag 2 mei - Campus Coloma, MECHELEN
donderdag 3 mei - Edugo, LOCHRISTIE (optie)
vrijdag 4 mei - St. Guido, ANDERLECHT
maandag 7 mei - ms LIEDEKERKE (vm), ms DENDERLEEUW (nm)
dinsdag 8 mei - ms DENDERLEEUW
dinsdag 15 mei - De Abeel, MECHELEN
donderdag 17 mei - VBS De Kiem, KAPELLE-OD-BOS
vrijdag 18 mei - De Abeel, MECHELEN
dinsdag 22 mei - GVB Booischot, BOOISCHOT
donderdag 24 mei - vbs De springplank, BROECHEM (vm)
vrijdag 25 mei - Wispelberg, GENT
maandag 28 mei - VBS welle, WELLE / vbs Booischot
dinsdag 29 mei - Bs Abeel, MECHELEN
woensdag 30 mei - vbs Booischot, BOOISCHOT
donderdag 31 mei - bs Hoevezavel, GENK

APRIL
maandag 16 april - KTA Kapellen, KAPPELEN
dinsdag 17 april - bs De Revinze, TORHOUT
donderdag 19 april - bs De Revinze, TORHOUT
vrijdag 20 april - bs Kompas, RIJKEVORSEL
maandag 23 april - bs Ecole Communale, BLEGNY
dinsdag 24 april - bs , BORGERHOUT
donderdag 26 april - KA Koekelberg, KOEKELBERG
vrijdag 27 april - bs Kompas, RIJKEVORSEL
maandag 30 april - Atheneum VILVOORDE

MAART
donderdag 1 maart - Beukenbos, BUIZINGEN
vrijdag 2 maart - St. Pietersinstituut, TURNHOUT
maandag 5 maart - ROZENBERG
dinsdag 6 maart - ROZENBERG
donderdag 8 maart - Zonnewijzer, ZWALM
vrijdag 9 maart - De vuurtoren, DRONGEN
maandag 12 maart - vbs Meerlaar, MEERLAAR
dinsdag 13 maart - De Bron, LOVENDEGEM
woensdag 14 maart - Kunsthumaniara, ANTWERPEN
donderdag 15 maart - Peter Benoitschool, NEDER-OVER-HEEMBEEK
vrijdag 16 maart - optie
maandag 19 maart - bs DE KLIMOP, GISTEL
dinsdag 20 maart - VLS Ter Dreef, MERCHTEM
donderdag 22 maart - De Blokkendoos, AARTSELAAR
vrijdag 23 maart - vbs Meerlaar, MEERLAAR
maandag 26 maart - reservatie TERVUREN
dinsdag 27 maart - OPTIE
donderdag 29 maart - Beukenbroekje, BILZEN
vrijdag 30 maart - Heilig Hart, HALLE

FEBRUARI
donderdag 1 februari - bs Bolderberg, HEUSDEN-ZOLDER
vrijdag 2 februari - vbs Meerlaar, LAAKDAL
maandag 5 februari - GLS de Wegwijzer, RIJKEVORSEL
dinsdag 6 februari - De Puzzel, OOSTENDE
donderdag 8 februari - St. Jozefschool, GENK
vrijdag 9 februari - Het Kompas, RIJKEVORSEL
maandag 19 februari, vbs De Mozaik, ROOSBEEK
dinsdag 20 februari - KTA DIEST
woensdag 21 februari - HASSELT
donderdag 22 februari - KTA DIEST
Vrijdag 23 februari - OPTIE Freinetschool GENT maandag 26 februari - St. Jozefschool, GENK
dinsdag 27 februari - Vlam, MENEN

JANUARI
maandag 8 januari - Koninklijk Atheneum, ZELZATE
dinsdag 9 januari - De Stap, BERLAAR
woensdag 10 januari - HASSELT
donderdag 11 januari - Spectrumcollege, BERINGEN
vrijdag 12 januari - De Kiekeboes, ZOERSEL
maandag 15 januari - VTI, IZEGEM
dinsdag 16 januari - Tuinbouwschool, MELLE
woensdag 17 januari - Optie NIJLEN
donderdag 18 januari - Heilig Hartcollege,TERVUREN
vrijdag 19 januari - Vlindertuin, LILLE
maandag 22 januari - ELVERDINGE
dinsdag 23 januari - spectrumcollege, BERINGEN
woensdag 24 januari - Mariconen, MALDEGEM
donderdag 25 januari - BRIELEN
vrijdag 26 januari - Sint Anthonius beuk en noot,
maandag 29 Januari - bs Ter Veste, HERSELT
dinsdag 30 januari - vbs De Mozaïek, ROOSBEEK

DECEMBER
maandag 4 december - vbs Lebbeke dorp, LEBBEKE
dinsdag 5 december - De droomballon, NIEUWKERKE WAAS
donderdag 7 december - ImI, ROOSDAAL
vrijdag 8 december - bs Ter Veste, HERSELT
maandag 11 december - Lutgardisschool, ETTERBEEK
dinsdag 12 december - Jozef Comoma, MECHELEN
donderdag 14 december - bs Ter Veste, HERSELT
vrijdag 15 december - Sancta Maria, GENTBRUGGE
maandag 18 december - bs De Pluim, KNOKKE
dinsdag 19 december - Sancta Maria, GENTBRUGGE
donderdag 21 december - Sancta Maria, GENTBRUGGE
vrijdag 22 december - Niet beschikbaar

NOVEMBER
maandag 6 november - VBS Gaverke, WAREGEM (vm)
dinsdag 7 november - bs De Schommel, LOMMEL
woe 8 november - VBS, BOOISCHOT
donderdag 9 november - KAD, DEURNE
vrijdag 10 november - bs De Magneet, PEER
maandag 13 november - bs De Revinze, TORHOUT
dinsdag 14 november - bs Windekind, VORSELAAR
donderdag 16 november - bs Vijvers, ANDERLECHT + bs Revinze, TORHOUT
vrijdag 17 november - KAD, DEURNE (nm)
maandag 20 november - bs De Springplank, GIJZEGEM
dinsdag 21 november - bs Fontein, SINT NIKLAAS
woensdag 22 november - TERNAT
donderdag 23 november - bs Meivisje, HERDERSEM
vrijdag 24 november - KA, SINT-TRUIDEN
Week van 27 november - LENNIK

OKTOBER
maandag 2 oktober - bs Prins Dries, ANTWERPEN
dinsdag 3 oktober - WILSELE
woensdag 4 oktober - bs Kastanjelaar, VILVOORDE
donderdag 5 oktober - Campus Capusteen, MECHELEN
vrijdag 6 oktober - bs Vlindertuin, LILLE
maandag 9 oktober - bs Moppies, MOPERTINGE
dinsdag 10 oktober - bs De Schakel, HOBOKEN
donderdag 12 oktober - bs De Kade, BOOM
vrijdag 13 oktober - vbs de Ceder, KESSEL
maandag 16 oktober - vbs De Watermolen, HEULE
dinsdag 17 oktober - bs Kofschip, EDEGEM
donderdag 19 oktober - vbs De Evenaar, ANTWERPEN
vrijdag 20 oktober - Klimaatschool, BREE
ma 23, do 26 oktober - TTHI, TESSENDERLO
woe 25 oktober - HASSELT vrijdag 27 oktober - GTI, DUFFEL

SEPTEMBER
maandag 4 september - vzw ajaboe, OPWIJK
vrijdag 8 september - vzw ajaboe, OPWIJK (nm)
donderdag 14 september - Te Vest, HERSELT maandag 18 september - bs De Beuk, AALTER
maandag 25 september - PHL, HASSELT (vm)
donderdag 28 september - St. Medarus, URSEL
vrijdag 29 september - Klimaatschool, BREE

Schooljaar 2016-2017

JUNI
donderdag 1 juni - immersieschool, WALLONIË
vrijdag 2 juni - Tuinbouwschool, MELLE
dinsdag 6 juni - bs Lakerberg, HOUTHALEN
donderdag 8 juni - bs Gaspard de Coligny, GENT
vrijdag 9 juni - St Lutgardis, ZANDBERGEN
maandag 11 juni - VLETEREN
dinsdag 13 juni - bs Booischot, BOOISCHOT
donderdag 15 juni - bs Vlieger, OOSTENDE (N)
vrijdag 16 juni - OOSTENDE (N) maandag 19 juni - Sint Gummarus, LIER
dinsdag 20 juni - bs Kroonlaan, OOSTENDE
vrijdag 30 juni - OPTIE ANDERLECHT

MEI
dinsdag 2 mei - Tuinbouwschool, MELLE
donderdag 4 mei - gbs Iddergem, IDDERGEM
vrijdag 5 mei - gbs Iddergem, IDDERGEM
maandag 8 mei - bs De Kiekeboes, ZOERSEL
dinsdag 9 mei - bs De Zilverberk, HALLE
donderdag 11 mei - St Lutgardis, ZANDBERGEN
maandag 15 mei - Katholieke Centrumschool, DENDERLEEUW
dinsdag 16 mei - bs De Lakerberg, HOUTHALEN-HELCHTEREN
donderdag 18 mei - Katholieke Centrumschool, DENDERLEEUW
vrijdag 19 mei - bs De Lakerberg, HOUTHALEN-HELCHTEREN
maandag 22 mei - bs De Kleine Geuzen, JETTE
dinsdag 23 mei - bs Eke, EKE
maandag 29 mei - KA1, HASSELT
dinsdag 30 mei - Katholieke Centrumschool, DENDERLEEUW

APRIL
dinsdag 18 april - Kunstinstituut, GENT
woensdag 19 april - KA2 Villers, HASSELT
donderdag 20 april - bs De Revinze, TORHOUT
vrijdag 21 april - bs Ter Veste, HERSELT
maandag 24 april - bs De Kleine Geuzen, JETTE optie
dinsdag 25 april - GVB Booischot, BOOISCHOT
woensdag 26 april - Sint Jozefinstituut Bokrijk, GENK
donderdag 27 april - Atheneum Wisselberg, GENT
vrijdag 28 april - St.Guido Instituut, ANDERLECHT

MAART
maandag 6 maart - ms Liedekerke, LIEDEKERKE
dinsdag 7 maart - BSGO Voskenslaan, GENT
donderdag 9 maart - WILRIJK
vrijdag 10 maart - WILRIJK
maandag 13 maart - bs Pallieterke, HALLE
dinsdag 14 maart - BSGO! Zonnewijzer, ZWALM
donderdag 16 maart - vbs Welle, WELLE
vrijdag 17 maart - Posthoornschool, WEVELGEM
maandag 20 maart - bs Zilverberk, HALLE
dinsdag 21 maart - Elverdinge, BRIELEN
donderdag 23 maart - ms zonnewijzers, ZONHOVEN
vrijdag 24 maart - Atheneum, SINT-TRUIDEN
dinsdag 28 maart - de Kastanjelaar, VILVOORDE
woensdag 29 maart - De ring, LEUVEN
donderdag 30 maart - OPTIE BRUGGE
vrijdag 31 maart - Sint Angela, TERNAT

FEBRUARI
donderdag 2 februari - VBS Bolderberg, HEUSDEN-ZOLDER
vrijdag 3 februari - GBV De Revinze, TORHOUT
maandag 6 februari - bs Nazareth, NAZARETH
dinsdag 7 februari - bs Eke, EKE
woensdag 8 februari - Middenschool Sigo, LENNIK
donderdag 9 februari - Middenschool Sigo, LENNIK
vrijdag 10 februari - bs Nazareth, (V) + bs Eke, NAZARETH (V) + EKE (N)
maandag 13 februari - bs Hertog Jan, KORTENBERG
dinsdag 14 februari - ms Denderleeuw, DENDERLEEUW
donderdag 16 februari - GO! bs Groei, IEPER
vrijdag 17 februari - gbs De Springplank, GLABBEEK
maandag 20 februari - gaverkecolllege, WAREGEM
dinsdag 21 februari - bs Kompas, RIJKEVORSEL
donderdag 23 februari - bs De Pluim, HOBOKEN
vrijdag 24 februari - bs De Pluim, HOBOKEN

JANUARI
dinsdag 10 oktober - Freinetschool Het Prisma, GENT
vrijdag 13 januari - bs De Magneet, PEER
maandag 16 december - bs Elverdinge, BRIELEN
dinsdag 17 januari - bs De Kastanjelaar, VILVOORDE
woensdag 18 januari - bs Station, DIEST
donderdag 19 januari - De Pluim, HOBOKEN
vrijdag 20 januari - De Pluim, HOBOKEN
maandag 23 januari - bs Bellevue, IZEGEM
dinsdag 32 januari - bs Bollebos, ANZEGEM
woensdag 25 januari -bs Bollebos, ANZEGEM
donderdag 26 januari - bs Bellevue, IZEGEM
vrijdag 27 januari - bs De Driesprong, DEERLIJK
maandag 30 januari - bs Ter Veste, HERSELT
dinsdag 31 januari - gbs Eke, EKE

DECEMBER
donderdag 1 december - bs De Regenboog, WONDELGEM
vrijdag 2 december - Heilig Graf Instituut, BILZEN
maandag 5 december - Freinetschool Hinkelpad, BORNEM (N)
dinsdag 6 december - Heilig Graf Instituut, BILZEN
woensdag 7 december - CVO Lethas, BRUSSEL
donderdag 8 december - VBS Lebbeke, LEBBEKE
vrijdag 9 december - Atheneum Klein Brabant, BORNEM
maandag 12 december - Bs De Dobbelsteen, ANTWERPEN LO
dinsdag 13 december - Leefschool de Villa, SINT-TRUIDEN
woensdag 14 december - KTA2, DIEST
donderdag 15 december - Bs Kadee, DEURNE
vrijdag 16 december - KTA2, DIEST
maandag 19 december - bs Ter Veste, HERSELT
donderdag 22 december - Bs Kadee, DEURNE
vrijdag 23 december - PTI Hamme, HAMME

NOVEMBER
maandag 7 november - KA Grimbergen, GRIMBERGEN
dinsdag 8 november - bs De Kleurenboom, EKEREN
donderdag 10 november - VLO Windekind, VORSELAAR
maandag 14 november - bs De Dobbelsteen, ANTWERPEN LO
donderdag 17 november - Middenschool campus Herkerkhof, HERK DE STAD
vrijdag 18 november - Freinetschool De Bonte Specht, ROESELARE
maandag 21 november - KTA2, DIEST
dinsdag 22 november - TTHI, TESSENDERLO
donderdag 24 november - bs Ter Veste, HERSELT
vrijdag 25 november - wijkschool Vijverbeek, ZELLIK
maandag 28 november - bs De Kiem, KAPELLE OP DEN BOS
dinsdag 29 november - De Beuk, AALTER
woensdag 30 november - bs De Kiem, KAPELLE OP DEN BOS

OKTOBER
maandag 3 oktober - bs Kofschip, EDEGEM
dinsdag 4 oktober - bs De Prins, ANTWERPEN
donderdag 6 oktober - bs Klim-op, LEMBEEK
vrijdag 7 oktober - KA Vilvoorde, VILVOORDE
maandag 10 oktober - KA Vilvoorde, VILVOORDE
dinsdag 11 oktober - bs De Wereldreiziger, ANTWERPEN
woensdag 12 oktober - Bibliotheek, TERVUREN
donderdag 13 oktober - bs de Kade, BOOM
vrijdag 14 oktober - bs Pyramide, GENT
maandag 17 oktober - gbs de Watermolen (2), HEULEN
dinsdag 18 oktober - bs De Lanetuin, OVERIJSE (N)
woensdag 19 oktober - bs De Klim-op, LEMBEEK
donderdag 20 oktober - bs De Lanethuin, OVERIJSE
vrijdag 21 oktober - Gbs Wevelgem, WEVELGEM (V) maandag 24 oktober - bs Plantijntje, BORGERHOUT
dinsdag 25 oktober - bs De Schakel, HOBOKEN
woensdag 26 oktober - bs Ticheleer, WIJCHMAAL (V)
donderdag 27 oktober - TTHI, TESSENDERLO
vrijdag 28 oktober - TTHI, TESSENDERLO

SEPTEMBER
vrijdag 16 september - Basisschool de Lakerberg, HOUTHALEN
maandag 26 september - VLS Ter Dreef, MERCHTEM (N)
dinsdag 27 september - bs Veste, HERSELT
donderdag 29 september - bs De Linde, OVERPELT

Schooljaar 2015-2016

JUNI
donderdag 2 juni - Basisschool de Kiem, KAPELLE-OP-DEN-BOS
donderdag 9 juni - Atheneum Klein Brabant, BORNEM
donderdag 16 juni - Leefschool De Vlieger, OOSTENDE
vrijdag 17 juli - KULeuven, LEUVEN (V)
maandag 20 juli - optie bs Hasselt (N)
donderdag 23 juni - Ecole Buissonnière - CRISNEE
maandag 27 juni - Basisschool de Lakerberg, HOUTHALEN

MEI
maandag 2 mei - Basisschool Station, DIEST
dinsdag 3 mei - Kroonlaan, OOSTENDE
maandag 9 mei - Sint Gummarus, LIER
donderdag 12 mei - KAD, DEURNE
vrijdag 13 mei - Vlaams Parlement
donderdag 19 mei - Atheneum Wispelberg, GENT (N)
dinsdag 17 mei - Kunstatheneum, BRUSSEL
donderdag 19 mei - Atheneum Wisselberg, GENT (N)
vrijdag 20 mei - Tuinbouwschool, MELLE
maandag 23 mei - KA2Ring, LEUVEN
dinsdag 24 mei - Basisschool De springplank, WESTERLO
donderdag 26 mei - Basisschool Sint Jozef, KONTICH
vrijdag 27 mei - Basisschool Sint Jozef, KONTICH
dinsdag 31 mei - Basisschool Sint Gummarus, LIER

APRIL
maandag 11 april - Posthoornschool, WEVELGEM
dinsdag 12 april - Go! Freinet on the move, GENK
donderdag 14 april - Freinetschool De grasspriet, MERE
maandag 18 april - Hotelschool, HASSELT
dinsdag 19 april - Secundair Kunstinstituut, GENT (N)
donderdag 21 april - Leefschool de Vlieger, OOSTENDE
vrijdag 22 april - Atheneum Wispelberg, GENT (V)
maandag 25 april - WOLUWE
dinsdag 26 april - BS De Kroonlaan, OOSTENDE
donderdag 28 april - BS De Kleine Geuzen, JETTE
vrijdag 29 april - KAD, DEURNE (N)

MAART
dinsdag 1 maart - Topsport, HASSELT (N)
woensdag 2 maart - Freinetschool De Notelaar, AALST (V)
donderdag 3 maart - Abrahamhansschool, OUDENAARDE
vrijdag 4 maart - Abrahamhansschool, OUDENAARDE
woensdag 9 maart - KA1, HASSELT
donderdag 10 maart - Abrahamhansschool, OUDENAARDE
vrijdag 11 maart - Klaverdries, DRONGEN (N)
maandag 14 maart - Atheneum Boom, BOOM
dinsdag 15 maart - Atheneum Boom, BOOM
donderdag 17 maart - Leefschool De Vlieger, OOSTENDE
vrijdag 18 maart - Dominiek Savio (buitengewoon onderwijs), GITS (N)
dinsdag 22 maart - De Kroonlaan, OOSTENDE (V)
donderdag 24 maart - BS, GRASHEIDE
vrijdag 25 maart - Sint Angela TERNAT (V)

FEBRUARI
maandag 1 februari - De Rozenberg, MOL
dinsdag 2 februari - GTI Mortsel, MORTSEL
vrijdag 5 februari - Atheneum Vilvoorde, VILVOORDE
dinsdag 16 februari - Topsportschool, HASSELT
woensdag 17 februari - Topsportschool, HASSELT (V)
vrijdag 19 februari - De Kiekeboes, ZOERSEL
maandag 22 februari - Edugo Campus, LOCHRISTI
dinsdag 23 februari - Freinetschool De Kleine Tovenaar, IZEGEM
woensdag 24 februari - BS Beukenbroekje, BILZEN (V)

JANUARI
maandag 4 januari - GBS De Puzzel, BEGIJNENDIJK
vrijdag 8 januari - BSGO! Voskenslaan, GENT (N)
maandag 11 januari - Koninklijk atheneum, VILVOORDE
dinsdag 12 januari - GBS Wezemaal, WEZEMAAL
donderdag 14 januari - GBS Wezemaal, WEZEMAAL
vrijdag 15 januari - KTA2, DIEST
vrijdag 22 januari - KTA2, DIEST (N)
donderdag 28 januari - GO! Atheneum, BREE

DECEMBER
dinsdag 1 december - Spectrumcollege, BERINGEN
donderdag 3 december - Ter Vesten, HERSELT
vrijdag 4 december - Bs De Springplank, GLABBEEK
maandag 7 december - 't Meivisje, HERDERSEM
dinsdag 8 december - Veldeke , HASSELT
donderdag 10 december - GO! Middenschool Ter Beuke, KESSEL-LO
dinsdag 15 december - Stedelijke Basisschool Prins Dries, ANTWERPEN

NOVEMBER
maandag 9 november - Middenschool KAD, DENDERLEEUW
dinsdag 10 november - Atheneum, EEKLO
donderdag 12 november - Middenschool KAD, LIEDEKERKE
dinsdag 17 november - Basisschool GO! Hendrik Conscience, OOSTENDE
donderdag 19 november - Stedelijke basisschool Prins Dries, ANTWERPEN
vrijdag 20 november - st. Stevensschool, ST.-PIETERS-LEEUW
maandag 23 november - Belpaire Instituut, ANTWERPEN
dinsdag 24 november - Belpaire Instituut, ANTWERPEN
donderdag 26 november - Campus Wemmel, WEMMEL
vrijdag 27 november - Campus Van Eyk, MAASEIK
maandag 30 november - Basisschool Bolderberg, HEUSDEN-ZOLDER

OKTOBER
donderdag 1 oktober - VBS de duizendpoot, BUNSBEEK
vrijdag 2 oktober - basisschool De Klim-op, LEMBEEK (N)
maandag 5 oktober - basisschool De Klimroos, BETEKOM
dinsdag 6 oktober - Daltonschool 1, HASSELT
woensdag 7 oktober - Mozaïekplus, MAASMECHELEN
donderdag 8 oktober - GBS t' Mierken, BEIGEM
vrijdag 9 oktober - Middelbare school, HERK DE STAD
maandag 12 oktober - Sint Karelschool, SINT-JANS-MOLENBEEK
dinsdag 13 oktober - Sint Karelschool, SINT-JANS-MOLENBEEK
woensdag 14 oktober - VBS Achterbos, MOL
donderdag 15 oktober - 't Kofschip, EDEGEM
vrijdag 16 oktober - Daltonschool 2, HASSELT
dinsdag 20 oktober - Campus Tichelrij, SINT-TRUIDEN
maandag 26 oktober - Technisch Heilig Hart Instituut - TESSENDERLO
dinsdag 27 oktober - ANDERLECHT
donderdag 29 oktober - TESSENDERLO
vrijdag 30 oktober - ANDERLECHT

SEPTEMBER
vrijdag 25 september - basisschool Ter Dreef, MERCHTEM
woensdag 30 september - basisschool De Klimroos, BETEKOM